Instytut Piękna i Urody Hotelu Senator Gran Via
zaprasza

Zarezerwuj pokój

Przyjazd:
..
Wyjazd:
..
Ilość osób:

Gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny Instytutu Piękna i Urody Hotelu*** Senator Gran Via oferuje szeroki zakres zabiegów kosmetycznych poprawiających kondycję i wygląd skóry. Instytut Piękna i Urody Hotelu*** Senator Gran Via bazuje na profesjonalnych i sprawdzonych kosmetykach: MARIA GALLAND Paris, UMO oraz JEAN D'ESTREES Paris.

Odkryj całkiem nową skórę - swoją własną.

 

MARIA GALLAND Paris

maria-gallandZapraszamy do świata piękna Marii Gallant, w którym każda kobieta i każdy mężczyzna odnajdą relaks, piękno i poczucie szczęścia. Kosmetyki Marii Galland to kosmetyki przyszłości, dostępne na całym świecie oraz Polsce tylko w najlepszych salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA i wybranych perfumeriach.    Od prawie 50 lat laboratoria Maria Galland opracowują skuteczne zabiegi kosmetyczne i produkty       do pielęgnacji. Firma ta zajmuje pierwsze miejsce w kategorii zabiegów luksusowych w salonach kosmetycznych.

 

 

 

UMO UMO

spa w rzeszowieInstytut Piękna Hotelu*** Senator Gran Via jako jedyny w regionie posiada w ofercie zabieg UMO 24K Gold Facial Treatment - "Złota Maska". Zabieg ten pozwala na przeniknięcie 24K złota w głąb skóry i wykorzystanie jego cudownych leczniczych właściwości. Ta nowoczesna marka SPA kieruje się tradycyjnymi japońskimi wartościami jak: jakość, bezpieczeństwo oraz perfekcja. Firma zasłynęła z wprowadzenia nowego składnika kosmetycznego – Gamma PGA. Składnik ten nawilża dziesięciokrotnie mocniej    niż kwas hialuronowy i uelastycznia skórę siedmiokrotnie lepiej niż kolagen. Linia produktów UMO została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom nowe doznania w pielęgnacji skóry w SPA.

 

 

ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy:

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 21:00

Sobota 10:00 - 18:00

W przypadku rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny 17 222 69 99
lub kontakt e-mail: info@hotel-senator.pl

wirtualny spacer  video hotel senator

TOP