Instytut Piękna i Urody Hotelu Senator Gran Via
zaprasza

Zarezerwuj pokój

Przyjazd:
..
Wyjazd:
..
Ilość osób:

Gabinet masażu

Masaż posiada działanie regeneracyjne, rozluźniające i odprężające. Powoduje korzystne zmiany w metabolizmie komórek mięśniowych oraz daje uczucie komfortu psychicznego.

 

Gabinet masażu Instytutu Piękna i Urody Hotelu*** Senator Gran Via oferuje:

masaz
Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest to zespół zabiegów manualnych. Zabiegi te w sposób mechaniczny poprzez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną i mięśnie. Masaż klasyczny to metoda leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów oraz  przyczyn choroby.    

 

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami przywraca pozytywną energię, relaksuje i usuwa napięcia mięśni. Szczególnie polecany jest dla osób zmęczonych i zestresowanych. Masaż gorącymi kamieniami to harmonia spokoju i przyjemności. Wykonywany jest przy użyciu kamieni wulkanicznych o idealnie owalnym kształcie i właściwościach kumulowania ciepła.

 

Relaksacyjny masaż świecami

Wykonywany jest przy użyciu unikalnych świec do masażu o aromatycznym zapachu. Kilka chwil po zapaleniu, świeca rozpuszcza się do konsystencji olejku, który stanowi doskonały produkt do masażu. Masaż wykonywany jest w rytm odprężającej muzyki, dzięki czemu wycisza ciało i umysł, a skórę pozostawia jedwabiście gładką, miękką i nawilżoną.

 

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale działa na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi.

 

Serdecznie zapraszamy:

Poniedziałek - Piątek 13:00-21:00

Sobota 10:00 - 18:00

W przypadku rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny 17 222 69 99
lub kontakt e-mail: info@hotel-senator.pl

wirtualny spacer  video hotel senator

TOP